Vonios
Vonios

Svajonių vonios internetu, atkeliaujančios tiesiai iki Jūsų namų

Šiuolaikiniame pasaulyje vonių pasiūla yra milžiniška. Apraibsta akys žiūrint į įvairių formų, pagamintų iš skirting medžiagų – akmens masės, akrilo, ketaus ir plieno. Galite pasirinkti baltos  spalvos vonias ar vonias kitų atspalvių, priklausomai nuo vonios kambario interjero ir dizaino sprendimų. 

Aišku renkantis vonią kaina taip pat yra labai svarbus faktorius. Turint nedidelį biudžetą galima gaudyti vonių išpardavimus, pataupyti arba pirkti išsimokėtinai. Mes padėsime Jums išsirinkti svajonių vonią. 

Dažnokai įėjus į interneto svetainę arba interjero saloną vonios atrodo panašios, tačiau neapsigaukite. Jos visos pritaikytos įvairiems klientų skoniams. Įvairiausi dydžiai, komplektacijos, įvairios formos, spalvos, skirtingas funkcionalumas ir dar daug daugiau. Viskas dėl mūsų klientų patogesnio gyvenimo. Aptarkime pagrindinius vonių tipus.

Vonių tipai

Renkantis būsimą vonią, būtina atsižvelgti į savo kasdienius įpročius. Taip pat svarbu kiek turite erdvės vonios kambaryje. Renkantis taip pat reikia atsižvelgti iš ko vonios pagamintos. Iš karto nepulkite pirkti jei vonia su akcija. Įvertinkite visus svarbius aspektus. Pirma gerai išstudijuokite Jūsų būsimo pirkinio sudėtį:

  • Akmens masės vonios - šios rūšies vonios yra sluoksniuotos. Jos yra iš akmens masės, o viršutiniai sluoksniai - emalės padengimai, kurie  suteikia voniai spalvą. Jos pasižymi stabilumu, gerai išlaiko šilumą.

  • Akrilinės vonios - jos yra iš akrilo. Šios vonios šiek tiek pigesnės nei akmens masės. 

  • Plieninės vonios- yra vienos iš tvirčiausių ir atspariausių. Dažnai jos yra iš nerūdijančio plieno, kurio storis apie 2-3,5 m ir yra padengtos emale. Tokia vonia prastai išlaiko šilumą, šiltas vanduo joje greitai vėsta, o tekant vandeniui girdimas barškėjimas. Bet kai kuriems dalykams gamintojai siūlo sprendimą - pasinaudoti garso izoliacija arba apačią užpurkšti statybinėmis putomis.

  • Ketinės vonios - ketaus vonios yra sunkesnės ir tvirtesnės nei plieninės. Jose vanduo lėčiau atšąla. Tvirta vonios konstrukcija garantuoja ilgaamžiškumą, bet jas sumontuoti prireiks specialistų pagalbos.

  • Masažinės sistemos - tai tarsi individuali SPA jūsų namams kai niekur nebereikia eiti iš namų norint atsipalaiduoti. Vanduo susiurbiamas ir vėliau išpurškiamas pro purkštukus į vonią.

Vonių priedai - Vonios sienelės, papildomi voniu priedai ir apdaila vonioms. Be šių svarbių elementų vonios kambarys negali būti pilnai užbaigtas, Įgyvendinkite savo svajonę su visomis, net ir smulkiomis detalėmis.

Verta vonią pirkti iš profesionalų

Daugelis iš mūsų iš anksto turi viziją kaip turi atrodyti jų svajonių vonios kambarys. Turbūt prieš vonios pirkimą Jūs jau žinote vonios kambario išplanavimą. Galbūt net santechniniai mazgai jau išvedžioti. Tokiu būdu sumažėja pasirinkimų variantų parduodamų vonių jūroje - lengviau atmesti netinkamus dydžius bei formas. Ieškant vonios internetu galima lengviau pritaikyti savo svajonę prie realiai siūlomų prekių. Pardavėjai visada pasiruošę pagelbėti klientams, jiems patarti, kadangi vizualiai vonia gali būti labai graži, bet įsigiję ir pradėję naudotis suprasite, kad išsirinkta vonia Jums nepatogi. Todėl verta pasitikėti savo srities profesionalais. 

Daug patirties turinti voniajums komanda visada pasiruošusi padėti ir patarti bet kokiu vonios kambario interjero klausimu. Siūlomos kainos kiekvieno skoniui ir kišenei.  Svetainėje siūlomos ir pigios vonios, ir dabar madingi bei stilingi vonių modeliai. Visada galite kreiptis į vadybininkus Jums rūpimais klausimais - telefonu (+370 656 85153; +370 656 38445) arba el. paštu evadyba@vandensratas.lt

 Pasirinkus Jūsų svajonių vonią, ją galime pristatyti iki Jūsų namų slenksčio. Tinklapyje galite pamatyti visą, su pristatymu susijusią informaciją.  

Turėkite omenyje, jog įmonė gali pagelbėti ir keičiant seną vonią nauja. Vonių supirkimas vienas iš sprendimų norint atnaujinti vonios kambarį ir atsikratyti senąja vonia.

Vonios 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 193 dalykų

Vonios