WC dangčiai
WC dangčiai

Klozeto dangtis – paprastas, tačiau labai svarbus vonios akcentas

Vonios kambario įrengimas ar renovavimas yra nelengvas, bet kiekvienam būstui reikalingas procesas. Tualeto dangtis – viena iš neatsiejamų šios namų dalies detalių. Sudarytas iš įvairių formų sėdynės, dažniausiai apvalios ar ovalios, ir dangčio, kuriuo uždengiamas unitazo dubuo, šis įtaisas suteikia patogumo, atlieka estetinę funkciją bei sumažina nemalonius kvapus. 

Geras WC dangtis turi būti lengvai valomas, kokybiškas, patogus ir pritaikytas tualeto dubeniui. Klozeto dangčiai taip pat gali turėti daug modernių funkcijų – lėto nusileidimo, greito nuėmimo ar apšvietimo. Kai kurių įtaisų sėdynės yra gaminamos iš specialaus plastiko, kurio sudėtyje yra medžiaga, pasižyminti antigrybeliniu bei antibakteriniu poveikiu ir taip užtikrinanti puikią higieną.

Kaip išsirinkti Jūsų vonios kambariui tinkamiausią tualeto dangtį?

Dangtis iš pradžių gali pasirodyti kaip visai nereikšmingas unitazo priedas. Visgi akcija klozeto dangčiui anaiptol nėra pats svarbiausias dalykas planuojant pirkimą, nes ir šį produktą renkantis reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

  • Forma – perkant klozeto dangčius reikia atsižvelgti į Jūsų tualeto dubens tipą. Dažniausiai naudojamos formos – apvali ir pailga. Apvalaus dubens tualetai daugiausiai naudojami senesniuose namuose, o pailgi – modernios statybos būstuose.
  • Medžiaga – tualeto dangčiai dažniausiai yra pagaminti iš plastiko arba medžio. Kiekviena šių medžiagų turi savų privalumų bei trūkumų – plastikiniai dangčiai paprastai lengvesni, nesunkiai valomi ir ilgiau tarnauja, o mediniai yra sunkesni (krisdami ant klozeto dubens gali įskilti) ir tvirtesni bei vonios kambariui suteikia prabangos įspūdį.
  • Uždarymo tipas – jei Jus erzina uždaromo unitazo dangčio garsas, apsvarstykite galimybę įsigyti šį gaminį su lėto nusileidimo mechanizmu soft close, kuris savaime lėtai ir tyliai užsidaro.
  • Dizainas – patys populiariausi klozeto dangčiai yra baltos spalvos, kuri asocijuojasi su švara, tačiau šiais laikais gamintojai gali pasiūlyti įvairiausių spalvų ir stilių dangčių, derančių prie bet kurio vonios kambario. Naujausi dangčių modeliai – šviečiantys tamsoje, kurie užtikrina, jog daugiau niekada nakties metu nebūsite apakinti ryškios šviesos.
  • Papildomos funkcijos – tobulėjant technologijoms, šiuolaikiniai tualeto dangčiai siūlo daug daugiau nei bet kada anksčiau, pradedant įmontuotomis naktinėmis lemputėmis bei šildoma sėdyne ir baigiant bidė funkcija bei savaiminiu valymu. Taip pat gaminami ir unikalūs unitazo dangčiai, pritaikyti pratinti vaikus naudotis tualetu.

Jei Jums kyla klausimų ar reikia pagalbos užsisakant bei renkantis prekes, susisiekite su mūsų specialistais, kurie suteiks visą reikalingą informaciją. Tai padaryti galite parašę el. paštu evadyba@vandensratas.lt arba paskambinę nurodytais telefono numeriais – 370 678 87258 ir +370 656 38445. Mes taip pat garantuojame greitą ir pigų pristatymą visoje Lietuvoje (pagal atskirą susitarimą – ir į užsienio valstybes). Pasirinkite Vonia Jums ir nepasigailėsite, nes mes esame įsitikinę, jog kiekvieno kokybiško produkto, taip pat ir klozeto dangčio kaina turi būti prieinama visiems, o aptarnavimas – aukščiausio lygio.

WC dangčiai 

WC dangčiai