ELONIKA
ELONIKA

Kodėl namuose reikalingi vonios rankšluosčių džiovintuvai?

Elektriniai radiatoriai, gyvatukai ar šildomos kopetėlės tikrai nėra tai, ką galime rasti kiekvieno iš mūsų vonios kambariuose. Deja, bet ne maža dalis žmonių neįvertina tikros gyvatuko naudos mūsų namams. Dėl didelės drėgmės vonios kambariuose, rankšluosčiai dažnai nespėja išdžiūti iki kito nusiprausimo, todėl tenka valytis su šlapiu arba drėgnu rankšluosčiu. Tai ne tik nemalonus jausmas, bet ir nehigieniška. 

Elonika rankšluosčių džiovintuvai yra tai, kas jūsų kasdieninę buitį vonioje gali padaryti dar malonesnę. Elonika yra lietuviška firma, kuri gamina rankšluosčių džiovintuvus nuo 1994 metų. Jų produkcijos kokybę patvirtina faktas, jog daugiau kaip 40 procentų pagamintos produkcijos eksportuojama į Suomija, Vokietija, Lenkija yra vienos iš didžiausių šalių, kuriose galima nusipirkti šios įmonės gaminių. 

Lietuvoje itin kokybiškų džiovintuvų galima įsigyti Vonia Jums internetinėje parduotuvėje. Mes esame didelė vonios įrangos prekių parduotuvė, kurioje rasite viską, ko tik reikia įsirenginėjant ar atsinaujinant namus. 

Kuo ypatingi rankšluosčių džiovintuvai Elonika?

Šios įmonės gaminami džiovintuvai yra skirstomi į tris kategorijas: 

 

  • Elektriniai: šie gyvatukai gaminami iš plieninio vamzdžio, o išorė padengta blizgančia dekoratyvine vario-nikelio-chromo danga, arba tiesiog dažomi balta spalva. Šių džiovintuvų esminis privalumas yra tas, kad juos bet kada galima įkišti į rozetę ir išjungti tuomet, kai džiovinti nėra ką.  

  • Variniai: šie džiovintuvai gaminami įvairaus dizaino bei matmenų, o gamybai naudojamas varinis vamzdis. Tai yra vandeninis džiovintuvas ir yra jungiamas prie namuose esančios šildymo sistemos. Šie lietuviški rankšluosčių džiovintuvai pasižymi geriausiomis šilumos laidumo ir eksploatacinėmis savybėmis. 

  • Nerūdijančio plieno: šie vandeniniai džiovintuvai gaminami iš nerūdijančio plieno vamzdžių. Šiuos gyvatukus galima prijungti prie namuose esančios šildymo sistemos. Jų paviršius dengiamas chromu arba nudažomas balta spalva. 

dažomi

Visus šiuos džiovintuvus galite apžiūrėti Vonia Jums internetinėje parduotuvėje. Didelis mūsų parduotuvės pranašumas yra tas, jog prekes apžiūrėti galite neišėję iš namų, o į visus iškilusius klausimus apie prekes, jums telefonu arba el.paštu atsakys klientų aptarnavimo specialistai. Rankšluosčių džiovintuvai Elonika yra aukštos kokybės produktai.

Gamintojas visiems džiovintuvams suteikia 2 metų garantiją.

Kaip išsirinkti tinkamą vonios rankšluosčių džiovintuvą?

Įsigydami gyvatuką į savo vonios kambariui neapsiriksite. Reikia žinoti, kad gyvatukas tai nėra dar vienas papildomas radiatorius namuose. Tai nėra šildytuvas, kuris skleis šilumą namuose, tai įrenginys, kuris padarys vonios kambarį dar jaukesniu bei malonesniu. Renkantis džiovintuvą svarbu atkreipti į dėmesį į jo dydį. Kuo didesnis plotas - tuo greičiau išdžius pakabinti rankšluosčiai ar drabužiai. Reikia įvertinti, kad ant jų galima džiovinti ne tik rankšluosčius, bet ir kojines, apatinį trikotažą, bei kitus drabužius.

Kur įsigyti rankšluosčių džiovintuvus pigiau?

Vonia Jums internetinėje parduotuvėje galite rasti džiovintuvus su nuolaidomis. Bijoti pirkti internetu tikrai nereikia, kadangi apsipirkimas yra patikimas ir labai patogus. Išsirinkę jums norimas prekes, galite jas įsigyti kelių mygtukų paspaudimu, atlikę mokėjimą internetine bankininkyste. Vonia Jums kurjeris prekes pristatys visoje Lietuvoje, todėl pergyventi dėl prekės atsiėmimo tikrai nereikės. Jeigu renkantis prekes internet ir iškilo klausimų, būtinai susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais. 

 Pigius rankšluosčių džiovintuvus Vilniuje galite rasti atvykę į Vonia Jums fizines parduotuves, kurios yra Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 176 PC Norfa bazė.

Čia neretai būna išskirtinės nuolaidos vienetinėms prekėms, todėl apsilankyti tikrai verta.

ELONIKA 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 34 dalykų

ELONIKA