Granitinės
Granitinės

Ką verta žinoti apie granitinę plautuvę?

Šiuo metu labai didelis kiekis žmonių įsirenginėja butus arba nuosavus namus. Vonia bei virtuvė yra neatsiejama namų dalis, todėl ypač didelio dėmesio sulaukia įvairių kriauklių gamintojai. Pasirinkimas šių produktų tikrai didelis, todėl gamintojai konkuruoja tarpusavyje siūlydami pačius įvairiausius gaminius. Praustuvai bei kriauklės būna ne tik skirtingų dizainų, tačiau ir medžiagų. Nerūdijančio plieno, granitinės arba keramikinės. Tai trys dažniausiai naudojamos medžiagos kriauklių gamyboje. 

Granito kriauklės išsiskiria savo dizainu. Jos atrodo daug solidžiau nei pavyzdžiui nerūdijančio plieno kriauklės, tačiau jų kaina yra šiek tiek didesnė. Kainą sudaro granito medžiaga, kuri yra labai vertinama ir virtuvės interjerui sukuria papildomą grožį. Vonia Jums internetinėje parduotuvėje yra daugiau nei 30 skirtingų kriauklių iš kurių tikrai išsirinksite jums labiausiai tinkančią. 

Kodėl yra vertinamas granito praustuvas?

Šie praustuvai yra mėgiami klientų ir dažnai pasirenkami, kadangi savo dizainu žymiai skiriasi nuo standartinių nerūdijančio plieno kriauklių. Pagrindinės savybės, kodėl yra vertinami šie praustuvai yra:

  • Spalva - šios medžiagos kriauklės savo švelnia ruda spalva iš karto atkreipia akį. Ši maloni spalva lengvai derinama su virtuvės interjeru, kadangi dažnai panašios spalvos būna plytelės arba spintelės, prie kurių derės šis praustuvas. 

  • Dizainas - granitinė plautuvė turi didelį pasirinkimą tarp skirtingų dizainų. Tai nėra vieno tipo kriauklė. Vonia Jums parduotuvėje galite rasti apvalių, kvadratinių ar stačiakampių kriauklių, kurios tikrai atitiks visus jūsų keliamus dizaino reikalavimus. Skirtinga kriauklės forma tam tikrais atvejais leidžia sutaupyti vietos bei išnaudoti mažą virtuvę. 

Pirkti šias praustuves skatina tai, kad kokybės ir kainos santykis nėra išpūstas burbulas. Kaina yra pasiekiama visiems norintiems naujovių virtuvėje.  

Kada yra laikas keisti kriauklę?

Kartais žmonės visai nepastebi ir neatkreipia dėmesio į savo jau ilgus metus naudojamą kriauklę. Dažniausiai tik svečiuose atkreipiame dėmesį į kitų granitines virtuvines plautuves, kurios neretai patraukia akį. Tuo tarpu mes prie savų daiktų ir baldų priprantame ir visai nepastebime, kad jie jau yra itin susidėvėję ir naudoti juos yra ne tik nehigieniška, bet ir nemalonu. Kriauklė yra viena iš tų virtuvės interjero dalių, kurią naudojame kiekvieną dieną, todėl turėti švarią ir gražią plautuvę namuose yra tikras malonumas. 

Granitinis praustuvas gali būti tai, ko jūsų namuose trūko jau labai ilgą laiką. Jeigu nesiruošiate daryti pilno virtuvės remonto, nereikėtų bijoti įsigyti naują kriauklę. Pakeisti kriauklę nėra sudėtingas procesas. Visų dydžiai yra standartiniai, tad savo seną apvalią ar stačiakampę kriauklę nesunkiai galėsite pakeisti nauja. 

Kur įsigyti granito kriaukles?

Vonia Jums internetinė parduotuvė visada pasiruošusi atsakyti į visus jūsų klausimus bei padėti išsirinkti jums trokštamus produktus. Internetinėje parduotuvėje galite viską padaryti patys. Kriaukles galite rūšiuoti pagal skirtingus gamintojus bei kainas. Išsirinkę norimą produktą iš karto galite susimokėti internetine bankininkyste ir Vonia Jums kurjeris pristatys prekę visoje Lietuvoje. 

 

Jeigu renkantis prekę kyla klausimų, visada galite susisiekti su Vonia Jums aptarnaujančiu personalu el.paštu arba telefono numeriu. Granitinį praustuvą Vilniuje galite įsigyti Vonia Jums fizinėje parduotuvėje, kuri randasi Kalvarijų g. 125. Čia ne tik būsite maloniai aptarnauti ten dirbančių specialistų, bet visus dominančius praustuvus galėsite apžiūrėti gyvai bei galiausiai išsirinkti tinkamiausią variantą namams. Fizinėje Vonia Jums parduotuvėje galite gauti išskirtinių pasiūlymų dėl vienetinių prekių arba vykstant išpardavimui, todėl tikrai verta užsukti.

Granitinės 

Granitinės