Plautuvės
Plautuvės

Virtuvinės plautuvės pasirinkimas

Šiuolaikiniam vartotojui virtuvės plautuvių pasiūla yra labai plati, todėl sau tinkančią plautuvę galima rinktis atsižvelgiant į spalvą, dizainą, formą, montavimo būdą bei gamyboje naudojamas medžiagas. Dėl pasirinkimo įvairovės, virtuvinę plautuvę galite nesunkiai priderinti prie jau esamo, arba naujai kuriamo namų interjero. Tačiau, prieš pradedant rinktis virtuvines plautuves, reikia sau atsakyti į keletą klausimų, kurie gali nulemti jūsų pasirinkimą.

  • Kiek erdvės yra jūsų virtuvėje? Jūsų virtuvės plotas bei išplanavimas ir stalviršio dydis turi tiesioginę įtaką, lemiančią plautuvės pasirinkimą. Jei jūsų virtuvės stalviršis yra didelis ir neturite poreikio taupyti jo erdvės, galite rinktis dvigubą plautuvę arba didesnę, su įmontuota indų džiovinimui skirta vieta. Tačiau jei jums reikia kompaktiškai virtuvei tinkančio varianto, verčiau pirkite mažas, nedaug vietos reikalaujančias kriaukles, kurios padės sutaupyti stalviršio plotą.

  • Kas ir kaip dažnai naudos plautuvę? Virtuvinę kriauklę rinkitės atsižvelgiant į tai, kas ir kaip dažnai ją naudos. Jei jūs gyvenate didelėje šeimoje, daug gaminate ir dažnai plaunate indus ar maistą, rinkitės kokybišką ir pagamintą iš tvirtų medžiagų. Mūsų parduotuvėje siūlomos metalinės ir granitinės kriauklės virtuvei yra atsparesnės mechaniniam poveikiui, nei pavyzdžiui, keramikinės ar stiklinės, kurios gali būti lengviau pažeidžiamos, ypatingai jei ja naudojasi ir vaikai.

  • Ar jums svarbi plautuvės priežiūra? Ne visoms plautuvėms galite naudoti vienodas priežiūros priemones, todėl pirkdami plautuvę atkreipkite dėmesį, iš ko ji yra pagaminta. Pigios virtuvės kriauklės gali greitai prarasti savo pirminę išvaizdą, jei naudosite netinkamas jų priežiūrai skirtas priemones. Akmeninės ar metalinės plautuvės reikalauja daugiau priežiūros, todėl prieš perkant plautuvę, rekomenduojama pasidomėti apie specialias, jų priežiūrai skirtas priemones. 

Mūsų parduotuvėje parduodamos kriauklės virtuvei tipai

Mes didžiuojamės, savo parduotuvėje galėdami jums pasiūlyti įvairių virtuvės plautuvių tipų. Iš plataus asortimento galėsite išsirinkti labiausiai jūsų poreikius ir interjerą atitinkančią plautuvę virtuvei. Virtuvės atnaujinimas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip sudėtingas ir varginantis procesas, tačiau mūsų parduotuvėje perkant virtuvines kriaukles internetu, virtuvės atnaujinimas taps daug paprastesnis.

Jei nenorite sugaišti daug laiko montuojant naujai įsigytą plautuvę, rekomenduojame pirkti iš viršaus įleidžiamą arba pastatomą plautuvę. Tokio tipo plautuvės yra lengvai pritaikomos prie jau esamo virtuvės interjero, o jų montavimui nereikia turėti specialių įgūdžių.

Ieškantiems subtilesnio dizaino, siūlome rinktis prie stalviršio apačios montuojamas plautuves. Dėl montavimo ypatumų, šias plautuves gali būti sudėtinga pritaikyti prie jau esamo virtuvės interjero, tačiau išskirtinis jų dizainas ne tik pagerina virtuvės vaizdą, tačiau ir padeda sutaupyti stalviršio vietos.

Pirkdami plautuvę, apmąstykite ir apie pageidaujamą formą. Siūlome rinktis iš apvalių, stačiakampių, ovalių, kampinių, dvigubų ar trigubų virtuvės plautuvių. Taupantiems erdvę rekomenduojama rinktis apvalios formos plautuves, tačiau reikia atkreipti dėmesį, jog tokiose plautuvėse gali būti nepatogu plauti didelės apimties indus, padėklus ar kepimo skardeles. Todėl daug gaminantiems ir dažnai plaunantiems, rekomenduojame rinktis platesnes, stačiakampio formos plautuves.

Kalbant apie plautuvių medžiagas, iš plieno pagamintos plautuvės buvo vienos populiariausių, tačiau norintiems labiau išskirtinio sprendimo, rekomenduojame rinktis keramikines ar granito plautuves. Pastarosios suteikia daugiau laisvės ir individualumo, nes jas galite rinktis iš daugybės siūlomų spalvų, todėl jas galėsite lengviau priderinti prie esamo ar kuriamo virtuvės interjero.

Mūsų parduotuvėje Vonia Jums, jūs galite įsigyti geros kokybės, pigu lt kriauklės. Mes dedame daug pastangų, kad užtikrintume geriausią klientų aptarnavimą, greitą pristatymą ir patrauklias kainas. Jei jums kyla kokių nors klausimų, susijusių su tinkamos plautuvės jūsų virtuvei išsirinkimo, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimą. Mes visada pasiruošę atsakyti į visas jūsų užklausas.

Plautuvės 

Plautuvės