FRANKE
FRANKE

Ką reikia žinoti apie Franke maišytuvus?

Franke yra žymiausias pasaulyje virtuvės įrangos gamintojas. Labiausiai išsiskiria pagal produktų kokybę bei dizainą. Gaminiams yra naudojamos moderniausios technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos. Ši įmonė yra laikoma didžiausia tarp nerūdijančio plieno plautuvių gamintojų. Daugiau nei 100 metų sukaupta patirtis leidžia Franke plautuves laikyti aukščiausio lygio gaminiais. 

Vonia Jums internetinėje parduotuvėje yra gausus šio gamintojo prekių pasirinkimas. Naršydami internete galite kelių mygtukų paspaudimu įsigyti šio pasaulinio lygio gamintojo prekes, o jeigu kils neaiškumų, visada galite susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais ir jie jums atsakys į visus rūpimus klausimus. 

Kokie yra Franke vandens maišytuvų tipai?

Sukaupta ilga įmonės patirtis bei bendradarbiavimas su dizaineriais leidžia įmonei sukurti skirtingus gaminius, pritaikytus skirtingus stilius mėgstantiems žmonėms. Platus pasirinkimas leidžia kiekvienam atrasti sau mėgstamą plautuvės maišytuvą Franke. Vonia Jums internetinėje parduotuvėje rasite šiuos tris skirtingus maišytuvų tipus: 

 

  • Active - šie maišytuvai yra chromo spalvos, kuri suteikia virtuvei solidarumo. Tai viena iš moderniausių Franke maišytuvų serijų. Jie dažniausiai būna be papildomų funkcijų ir skirti paprastam ir kasdieniniam naudojimui. 

  • BAT - šie maišytuvai pagaminti iš vario arba nerūdijančio plieno. Galima pasirinkti matinę arba chromo spalvas. Šie Franke plautuvės maišytuvai turi daug papildomų funkcijų. Vienas iš populiariausių modelių yra su ištraukiama žarna. Ištraukus vandens žarną iš maišytuvo galima vandens srovę nukreipti bet jokiu norimu kampu. 

  • Wellfresh - šie maišytuvai yra matinės spalvos. Jų pagrindinė savybė yra ta, kad turi dvi rankenėles - filtruotam ir nefiltruotam vandeniui. Tai leidžia turėti atskirai išbėgančio filtruoti vandens kranelį. Šio tipo maišytuvai yra pritaikyti buičiai ir suteikia galimybę turėti švarų filtruotą vandenį namuose. 

Kokia yra Franke plautuvių priežiūra?

Jeigu jūs jau kada nors esate turėję Franke gaminių, tikriausiai žinote, kad jų priežiūra paprasta, nereikalaujanti išskirtinių priemonių. Dėl itin aukštos gaminių kokybės, jų priežiūra nereikalauja daug laiko bei pastangų. Medžiaga iš kurių gaminamos šios plautuvės yra lengvai nuvaloma, todėl niekada nereikia gramdyti prilipusių nešvarumų. O dėl nerūdijančio plieno savybių, šios plautuvės gana ilgai nekeičia pirminės išvaizdos. 

Dažniausiai šios plautuvės yra keičiamos, kai norima atsinaujinti arba vyksta virtuvės rekonstrukcija. Keičiant plautuvę, dažniausiai tenka keisti ir maišytuvą. Ši procedūra nėra sudėtinga, tereikia atjungti nuo vandentiekio dvi naudoto maišytuvo žarneles, vėliau prie vandentiekio vamzdžių prijungti naujo maišytuvo žarneles. Ši procedūra tikrai nereikalauja didelių žinių ar kantrybės. 

Kur įsigyti Franke maišytuvą Vilniuje?

Jeigu Vonia Jums internetinėje parduotuvėje radote jums patinkanti variantą, jį galite apžiūrėti gyvai, Vilniuje esančiose fizinėse Vonia Jums parduotuvėse. Parduotuvės yra Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė. Kalvarijų g. 125 esančioje parduotuvėje yra prekiaujama mažmenine bei didmenine prekyba, todėl itin verta apsilankyti jeigu domina didelis maišytuvų ar kitų vonios įrenginių kiekis. 

Franke plautuvės pigiau galite rasti internetinėje Vonia Jums parduotuvėje. Čia dažnai taikomos įvairios nuolaidos. Naudojimasis internetine parduotuve yra labai patogus, kadangi išsirinkę jums patinkančią prekę, galite ją įsigyti kelių mygtukų paspaudimu. Atsiskaityti už prekes galite visais Lietuvoje veikiančias bankais, taip pat yra galimybė pasinaudoti lizingo paslaugomis. Jeigu bandant įsigyti prekę iškilo kažkokių klausimų, visada galite susisiekti su Vonia Jums aptarnaujančiu personalu telefonu arba el.paštu. 

Įsigytas prekes visoje Lietuvoje jums pristatys Vonia Jums kurjeris arba galite atvykti į Vilniuje esančias fizines parduotuves. Atvykę atsiimti prekių gyvai, galėsite jas iš karto ir apžiūrėti.

FRANKE 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 14 dalykų

FRANKE