Vandens maišytuvai
Vandens maišytuvai

Vandens maišytuvas – būtinas vonios ar virtuvės prietaisas

Čiaupas, skirtas karšto bei šalto vandens maišymui iki norimos temperatūros, yra neatsiejamas kiekvienų namų elementas. Maišytuvai šiais laikais gaminami įvairiausių formų, dydžių bei dizainų, o jų kainos taip pat smarkiai skiriasi, todėl pasirinkimas itin didelis.

Geri plautuvės maišytuvai yra kokybiški, patogūs naudoti ir pritaikyti naudojimo vietai – voniai, virtuvei ar praustuvui. Modernūs maišytuvai gali turėti daug išskirtinių funkcijų – integruotą judesio jutiklį, užtikrinantį bekontaktį naudojimąsi, nuosėdų bei kalkių valymo sistemą ar vandens taupymo technologiją.

Kaip išsirinkti Jums labiausiai tinkantį maišytuvą kriauklei?

Čiaupo paskirtis labai paprasta, bet esant dideliam pasirinkimui nuspręsti, kurį produktą įsigyti, gali tapti sudėtinga. Tačiau vien akcija vandens maišytuvams ar akiai patrauklus dizainas neturėtų būti pagrindiniai Jūsų kriterijai renkantis šiuos gaminius. Aptarkime, ką svarbu apgalvoti prieš perkant:

  • Rankenų skaičius – kiek ir kokio tipo rankenėlių Jums reikia? Maišytuvai su dviem rankenomis ar tradicine kryžmine rankena atrodo itin stilingai, tačiau praktiniu požiūriu vandens kranai su viena rankena turi daugiausiai privalumų. Juos daug patogiau naudoti, temperatūra yra lengviau reguliuojama, o ir valymas užtrunka trumpiau. Šiuolaikiški čiaupai taip pat gali turėti sensorinius jutiklius bei mygtukus, kurie sumažina bakterijų patekimo ant odos tikimybę ir yra higieniškesni.
  • Paskirtis ir tipas – kur maišytuvas bus naudojamas – vonioje, kriauklėje, duše ar bidė? Nuo to priklauso čiaupo tvirtinimo būdas (ant sienos, tiesiai į praustuvą ar kitur) ir ypatybės – ilgis, dydis, papildomos jungtys ar detalės, palengvinančios naudojimą.
  • Stilius – jei vonios kambarį ar virtuvę įrenginėjate pagal tam tikrą dizainą, atkreipkite dėmesį ir į maišytuvo stilių. Mažytis kranas didžiuliame praustuve ir atvirkščiai gali atrodyti šiek tiek neįprastai. Taip pat nepamirškite įsitikinti, ar naujasis vandens maišytuvas atitiks išgręžtas skyles Jūsų kriauklėje.
  • Ilgis ir forma – ieškokite maišytuvo, kuris nukreiptų vandenį į praustuvo centrą ir užtikrintų mažesnį taškymąsi. Jei turite didelę kriauklę ar maišytuvas bus montuojamas virtuvėje, kur plausite indus, apsvarstykite galimybę įsigyti čiaupą ilgu ir aukštu snapu, nes tai leis lengviau reguliuoti vandens srovę. Voniai geriausiai tinka kranai, pilantys vandenį 90 laipsnių kampu.
  • Vandens taupymas – renkantis maišytuvus reikia apgalvoti ir tai, ar pirkinys užtikrins efektyvų vandens naudojimą. Čiaupai su integruotomis taupymo technologijomis padės gerokai sumažinti sąskaitas ir prisidėti prie ribotų išteklių išsaugojimo.

Vonia Jums santechnikos parduotuvėje vandens maišytuvų kaina – visada žema. Mes užtikrinama greitą bei pigų pristatymą visoje Lietuvoje ir šimtaprocentinį klientų pasitenkinimą. Kyla klausimų ar reikia pagalbos? Nedvejodami kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie yra pasiruošę Jums padėti. Susisiekti su Vonia Jums komanda galite el. paštu evadyba@vandensratas.lt ar nurodytais telefono numeriais – 370 678 87258 ir +370 656 38445. 

Vandens maišytuvai 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 211 dalykų

Vandens maišytuvai