Maišytuvai ir dušo sistemos
Maišytuvai ir dušo sistemos

Geriausias dušo komplektas su maišytuvu, kaip išsirinkti, kad nesigailėtum

Nusprendus pasistatyti dušo kabiną labai svarbu pasirinkti tinkamą maišytuvą. Jie ne tik padės taupyti vandenį, bet gali būti net interjero akcentas. Dušo maišytuvų komplektai gali pagelbėti įgyvendinti Jūsų mini SPA namų viziją ir suteikti papildomo komforto Jūsų vonios kambaryje. Dušo sistemos harmoningai susiderina su interjeru ir gaunasi idealus vonios kambarys Jūsų komfortiškuose namuose, kur galėsite atgauti jėgas po darbo dienos. Nesivaikykite mados, bet rinkitės kokybę, kuri užtikrins ilgaamžiškumą ir suteiks Jums garantiją, jog nereiks remontuoti varvančio krano ar keisti sugedusios dušo galvutės.

Kokybiškas dušo maišytuvas su kaina atitinkančia kokybę

Dažnas iš mūsų pamatęs, jog vyksta maišytuvų išpardavimas griebia atpigusį daiktą net nesusimastydami ar jis tiks mūsų vonios kambariui. Prieš pasinaudodami vonios maišytuvai akcija įvertinkite jų skirtingas savybes savo dušo kabinoje. 

Dušo maišytuvų rūšys:

·         Vienos svirties dar vadinami svirteliniai arba vienarankiai;

·         Dviejų rankenėlių;

·         Sensoriniai - su papildomomis funkcijomis tokiomis kaip temperatūros kontrolė;

·         Termostatiniai -  jų pliusas yra pastovi tekančio vandens temperatūra. Jie apsaugo Jūsų odą nuo apsiplykimu karštu vandeniu. Termostatas išlaiko nustatytą vandens temperatūrą sumažindamas karšto vandens padavimą ir maišydamas karšto ir šalto vandens srautus. Įsigiję šiuos maišytuvus Jūs mėgausitės pastovios temperatūros tekančiu vandeniu.

Turėkite omenyje prieš pirkdami dušo maišytuvą, jog lyginant su praustuvo maišytuvais jų pajungimas prie vandentiekio sistemos skiriasi. Maišytuvas skirtas dušui montuojamas prie sienos ir ekscentrikų pagalba pajungiamas prie vandentiekio sistemos, Praustuvo maišytuvas – montuojamas ant praustuvo ir lanksčiomis žarnelėmis ar vamzdeliais prijungiamas prie vandentiekio. Taip pat skiriasi šių maišytuvų dizainai. Dušo maišytuvai turi diverterį (perjungėją) kuris suteikia galimybę pakeisti vandens srovę, nukreipiant ją tekėti maišytuvo čiaupu arba per dušo galvutę.. Jie gali būti skirtingi, nuo rankinių iki automatinių. Šiuo metu populiariausi yra svirteliniai (vienarankiai) maišytuvai. 

Parduodami dušo maišytuvai Jūsų patogumui gali būti pilnai sukomplektuoti arba ne pilnos komplektacijos tik maišytuvas be papildomos įrangos. Komplekte siūloma dušo galvutė, laikiklis bei žarnelė. Tai yra geras sprendimas, renkantis viską iš vieno patikimo gamintojo, kurio siūlomi produktai yra kokybiški ir ilgaamžiais, Tačiau galima pirkti maišytuvą atskirai nesukomplektuotą, o kitas reikalingas detales pasirinkti kito gamintojo, priklausomai nuo kainoa ar dizaino.. 

Norintiems sutaupyti vartojamą vandenį, siūlomi aeratoriai, kurie riboja vandens srautą. Juos galima įsigyti atskirai ir pačiam įmontuoti į maišytuvą arba nusipirkti jau su maišytuvu. Minėtuose aeratoriuose vandens srovė teka sieteliu ir maišoma su oru. Vanduo išsisklaido ir gaunama stipresnė srovė. Šiuo metu kai kurie gamintojai siūlo dušo galvučių ribotuvus, kurie mašina vandens sąnaudas.

Maišytuvai ir dušo sistemos Jūsų namams

Dušo sistemos gali žymiai padidinti komfortabilumą Jūsų namuose. Tai gali būti:

·         Modernios termostatinės vonios sistemos;

·         Hidromasažinės vonios sistemos;

·         Vandens maišytuvai - dažniausiai būna įprastas ir termostatinis;

·         Dušo kabinų komplektai.

Dušo sistemos skirstomos:

·         Sistema virš tinko- tvirtinama ant suklijuotų plytelių, o maišytuvas jungiamas prie kanalizacijos išvedimų;

·         Potinkinė dušo sistema - ją galima montuoti, tik prieš klijuojant plyteles. 

Bet vis dėl to kaip teisingai pasirinkti įrangą ir neapsirikti. Verta atsižvelgti į šiuos punktus:

·         Pirma reikia apsispręsti ar norite potinkinės ar virštinkinės sistemos;

·         Pagalvokite kokio norite funkcionalumo - ar tik rankinis dušas, o gal stacionari galva. Vandens maišytuvas paprastas ar termostatinis;

·         Peržiūrėkite gamintojų pasiūlymus ir įvertinkite savo biudžetą;

·         Verta pasidomėti siūloma gaminio garantija, kad atsitikus net menkiausiam tarpinės plyšimui netektų savo sąskaita taisyti maišytuvo.

Specialistai atvykstantys iki pat Jūsų namų slenksčio

Pasirinkus norimą dušo sistemą ir maišytuvus jai, belieka išsirinkti norimą modelį už prieinamą kainą, bei pasitarti su specialistais, o galbūt ir paprašyti jų pagalbos. Voniajums profesionalai padės visada ir pakonsultuos nemokamai visais rūpimais klausimais. Skambinkite +370 656 85153; +370 656 38445 arba rašykite el. paštu evadyba@vandensratas.lt. Komanda turi ilgametę patirtį projektuojant ir įrengiant vonios kambarius ir pasiruošusi Jums patarti bei pristati Jūsų išsirinktas prekes iki Jūsų namų slenksčio. Pažvelkite į puikias pristatymo sąlygas. Neapsiriksite pasirinkę savo srities profesionalus, kurie turėdami ilgametę patirtį visada pasirengę Jums padėti.

Maišytuvai ir dušo sistemos 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 292 dalykų

Maišytuvai ir dušo sistemos