BALTIJOS BRASTA
BALTIJOS BRASTA

Ką reikia žinoti apie Baltijos Brasta dušo kabinas?

Dušas yra neatsiejama kiekvienų namų dalis. Prieš daugelį metų kiekvienuose namuose galėdavome rasti vonias, kurios atstodavo ir dušą, ir vonią. Bėgant laikui ir keičiantis žmonių gyvenimo stiliui, atsirado vis didesnis poreikis įsirengti dušo kabinas. Šios kabinos ne tik sutaupo vietos vonios kambaryje, bet ir leidžia pilnai pasimėgauti dušo privalumais. 

Dušo kabinos Baltijos Brasta yra itin mėgiamas žmonių pasirinkimas. Jas įsigyti galima Vonia Jums internetinėje parduotuvėje. Tarp pačių įvairiausių vonios reikmenų ir prekių, Jūs rasite standartinio dydžio dušo kabinas bei keletą didesnių ir mažesnių dydžių. Skirtingi dydžių pasirinkimai leidžia Vonia Jums klientams rasti jiems tinkamiausią prekę. 

Kuo dušo kabina Baltijos Brasta yra ypatinga?

Baltijos Brasta yra kompanija, kuri dušo kabinas gamina jau beveik 20 metu - nuo 2002m. Įmonės pagrindinis tikslas yra patenkinti klientų norus, suteikiant ypatingai gerą aptarnavimą, gaminant kokybiškas dušo kabinas. Įmonė dirbdama su dizaineriais skiria dėmesį ne tik į kokybei, bet ir gaminio dizainui. Šios įmonės produktų asortimente galima išskirti tris kolekcijas - “Be ribų”, “Erdvė” ir “Harmonija”. Šios kabinos išsiskiria savo modernumu, sandarumu, lengva priežiūra bei aukščiausio lygio kokybe. 

Kaip teisingai išsirinkti dušo kabiną?

Dėl gausaus prekių pasirinkimo ir manydami, kad dušo kabina yra ilgalaikis pirkinys, žmonės dažnai negali išsirinkti galutinio, sau tinkamiauio varianto. Renkantis dušo kabiną, patartina atkreipti dėmesį į kelis aspektus. Vonia Jums parduotuvėje, kurioje galite rasti Baltijos Brasta dušo kabinas, aptarnaujantys specialistai pataria atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: 

 

  • Medžiaga: vienas iš svarbiausių dušo kabinos dalykų yra stiklas. Stiklas gaubia visą kabiną ir skirtinga stiklo medžiaga atlieka skirtingas funkcijas. Pavyzdžiui, vienas stiklas yra daugiau atsparus įbrėžimams bei lengvai valomas. Kitas stiklo tipas leidžia turėti nepermatomą dušo kabiną. 

  • Spalva: renkantis kabinos spalvą patartina yra suderinti su vonioje dominuojančia spalva. Dažniausiai tai būna pilkos arba baltos spalvų deriniai, tačiau nereikia vengti ir drastiškų spalvų, kurios suteiktų vonios kambariui žavesio bei daugiau gyvybės. 

  • Dydis: rekomenduojamas kabinos dydis yra toks, kad besiprausiantis žmogus turėtų pakankamai vietos apsisukti ir praustis nevaržomas dušo kabinos sienelių.  

Vonia Jums internetinėje parduotuvėje galite rasti dušo kabinas, kurios atitinka visus šiuos aspektus. Čia galite pasirinkti tiek stiklo tipą, tiek dydį bei spalvą. O Baltijos Brasta LT gamybos technologijos užtikrins kabinos kokybę.. 

Kur įsigyti dušo kabiną Baltijos Brasta?

Šios įmonės gaminamą produkciją galite įsigyti Vonia Jums parduotuvėje. Tai ne tik internetinė parduotuvė, kurioje galite ne tik pamatyti prekių katalogą, bet ir užsisakyti patikusį gaminį. Dušo kabinos Baltijos Brasta įsigyjant internetu galėsite pasirinkti sau tinkamą pristatymo būdą. Vonia Jums kurjeris prekę gali pristatyti į namus arba atvykę į parduotuves galėsite atsiimti asmeniškai. 

Baltijos Brasta Vilniuje gaminius apžiūrėti galite Savanorių pr. 176, Norfa bazė arba Kalvarijų g.125. Šiose parduotuvėse pamatysite tas prekes gyvai, kurios yra internetinėje parduotuvėje. Pamačius prekę gyvai, dažniausiai tampa daug lengviau priimti galutinį sprendimą. Tad jeigu kyla abejonių užsisakant dušo kabiną internetu, būtinai susisiekite su Vonia Jums aptarnavimo specialistais. Aptarnavimo komanda atsakys į visus jūsų klausimus.Yra galimybė įsigyti prekę pasinaudojant lizingo paslaugomis, kuri suteikia progą sumokėti pilną sumą per kelis kartus.

BALTIJOS BRASTA 

Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų

BALTIJOS BRASTA