Siurbliai šuliniams
Siurbliai šuliniams

  Šulinių siurbliai OMNITECH su plūdiniu valdymu yra pagaminti iš nerūdijančio plieno ir skirti siurbti švarų, šaltą vandenį be mechaninių teršalų iš betoninių žiedų šulinių bei kitų vandens rezervuarų, kurių mažiausias skersmuo yra didesnis nei 60cm. Šių modifikacijų siurbliai plačiai naudojami žemės ūkyje, taip pat pilnai aprūpina vandeniu individualius namus ir nedideles gamybos įmones . Unikali siurblio konstrukcija leidžia jį eksploatuoti didelių gabaritų šuliniuose, be būtinybės naudoti papildomus vamzdžius, pagerinančius siurblio aušinimą. Šie vandens siurbliai nėra pritaikyti siurbti nešvaraus vandens, taip pat vandens, kuriame yra kietųjų abrazyvinių dalelių ar pluoštinių teršalų. Dėl vandenyje esančių nešvarumų trumpėja siurblio eksploatacijos laikas, didėja gedimų tikimybė. Šulinių siurbliai OMNITECH suprojektuoti taip, kad siurbiant vandenį ir mažėjant vandens lygiui, plūdinis jungiklis leistųsi žemyn iki pat jo automatinio išjungimo padėties. Kai šulinio našumas yra mažesnis už vandens poreikį, vandens lygis gali mažėti tol, kol plūdinis jungiklis leisdamasis pasiekia padėtį „off“ (išjungta) ir išjungia giluminį siurblį. Įrenginys lieka išjungtas iki to momento, kol šulinys prisipildo vandens ir plūdinis jungiklis pakyla į padėtį „on“ (įjungta), įjungdamas siurblį. 

   Siurblio parinkimas ir paruošimas eksploatacijai 

  1. Teisingas siurblio parinkimas ir priežiūra užtikrins ilgametį ir patikimą įrenginio darbą.
  2. Pasirenkant siurblį, svarbu atsižvelgti į suvartojamą vandens kiekį bei slėgį, reikalingą vandentiekio sistemoje. Skaičiuojant siurblio parametrus reikia įvertinti šulinio gylį bei pasipriešinimo jėgas, atsirandančias vandeniui tekant vamzdžiais ir vamzdyno armatūros elementais (alkūnėmis, ventiliais, vožtuvais ir pan.). Slėgio nuostolius galima apskaičiuoti eksperimentiškai atliekant bandomuosius siurblio paleidimus arba teoriškai, naudojantis formulėmis.
  3. Prieš pradedant naudoti siurblį būtina įsitikinti, kad šulinio ar rezervuaro diametras yra pakankamas, kad plūdinis įrenginio jungiklis darbo metu neužstrigtų, atsiremdamas į šulinio ar rezervuaro sienelę. 
  4. Vandens siurblio prijungimą prie vandentiekio sistemos ir elektros tinklo, taip pat įrenginio paleidimą turėtų atlikti kvalifikuotas asmuo.
  5. Siurbliai ir išsiplėtimo indai turėtų būti parinkti taip, kad šulinių siurblių OMNITECH įjungimo/išjungimo ciklų skaičius neviršytų 15 per valandą.
  6. Įrengiant šulinių siurblį šulinyje ar rezervuare, jį reikia nuleisti į tokį gylį, kuris užtikrintų pilną siurblio panardinimą žemiau vandens paviršiaus ir plūdinio jungiklio nustatymą padėtyje „on“ (įjungta). Jei siurblys įrengiamas sekliame šulinyje, reikia žinoti, kad įrenginys turėtų būti  mažiausiai 1m atstumu nuo dugno, užtikrinant, kad jo įsiurbimo sietelis neliestų dumblo ar  kitų nešvarumų, galinčių jį užteršti.  
  7. Nuleistą į šulinį vandens siurblį reikia pakabinti ant apsauginio lyno.  
  8. Siurblio kabelis kas 3m turi būti pritvirtintas plastikiniais spaustukais prie vamzdžio. Reikia atkreipti dėmesį, kad spaustukų užspaudimo ir siurblio įleidimo į šulinį metu, nebūtų pažeista laido izoliacija.
  9. Neleidžiama siurblio kelti ar leisti žemyn į šulinį laikant už elektos kabelio.     

Siurbliai šuliniams 

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
filter

Filtrai

Įjungti filtrai
Kategorijos
Gamintojas

Siurbliai šuliniams