Nenardinami siurbliai
Nenardinami siurbliai


Nenardinamų siurblių naudojimo instrukcija

  Lenkų gamintojo Omnigena vandens siurbliai jau seniai žinomi Europoje, kaip efektyvūs, ekonomiški ir patikimi produktai. 
Omnigena siūlo pakankamai platų vandens siurblių asortimentą, leidžiantį efektyviai ir su minimaliomis išlaidomis  išspręsti daugelį klausimų. Įmonės veiklos tikslas - maksimaliai patenkinti visus vartotojų poreikius, siūlant ne tik nebrangius, bet ir racionalius bei efektyvius sprendimus. 

Vandens tiekimo siurbliai WZ, JET, JY, DP ir MH tipų skirti ivandens tiekimui individualiems namams ir nedidelėms gamybinėms įmonėms, daržų laistymui. Taip pat siurbliai naudojami pakelti vandens slėgį magistraliniuose vandentiekiuose. Šie vandens siurbliai pritaikyti siurbti šaltą švarų vandenį, iš gręžinių, šulinių ar kitų vandens telkinių. Siurbiamo vandens temperatūra neturi viršyti 35ºC. Maksimalus gylis iš kurio siurblys gali siurbti vandenį - 8 metrai. Tik vieno modelio DP 355Y siurbliai gali siurbti vandenį iš 23 metrų gylio. Siurblių WZ, JET, DP korpusai pagamintas iš ketaus, kuris ženkliai sumažina variklio skleidžiamą garsą. Siurblių JY ir MH korpusai - nerūdijančio plieno, jie atsparūs korozijai, net eksploatuojant siurblius drėgnose patalpose.
Omnigena vandens tiekimo siurblių privalumai: 
  - didelis vandens kėlimo aukštis (WZ 750), labai aktualu vandens siurblius naudojant laistymui,
  - paprastas ir greitas prijungimas prie vandentiekio sistemos,
  - patikimumas, ilgas eksploatacijos laikas;
  - turi šiluminį išjungėją, apsaugantį siurblį nuo perkaitimo,
  - neaukšta kaina.           

Gamintojas draudžia ir nesuteikia garantijos siurbiant:
  - jūros vandenį;
  - nešvarų vandenį arba užterštą smėliu ar kitomis kietomis dalelėmis, tai pat rūdimis;
  - siurbiant skysčius maisto pramonėje;
  - siurbiant greit užsidegančius, sprogstamus ar kitus pavojingus skysčius.       

Saugumo instrukcija.
1. Prieš naudodamiesi vandens siurbliu perskaitykite naudojimo instrukciją ir laikykitės žemiau išdėstytų reikalavimų.
2. Vartotojas yra atsakingas už trečųjų asmenų saugumą prietaiso darbo metu.
3. Draudžiama remontuoti vandens tiekimo siurblį jam veikiant ar esant prijungtam prie elektros šaltinio.
4. Prieš įjungdami variklį visada apžiūrėkite ar elektros instaliacija nėra pažeista (ar maitinimo laidas ir kištukas yra tvarkingi, ar vandens siurblio korpusas nėra įtrūkęs.
5. Tik įsitikinę, kad vandens tiekimo siurblys yra tvarkingas galite prietaisą jungti elektros tinklą.  
6. Neremontuokite įtrūkusių ar kitaip pažeistų kištuko ar maitinimo laido - jie turi būti pakeisti naujais. Tai gali atlikti klalifikuotas ir atestuotas specialistas.
7. Sugedus vandens siurbliui, dėl remonto kreipkitės į klalifikuotą specialistą.
8. Draudžiama jungti į elektros tinklą neužpildytą skysčiu siurblį.
9. Vaikams iki 14 metų be suaugusiųjų priežiūros draudžiama naudotis vandens tiekimo stotele (hidroforu).  

Vandens tiekimo siurblio eksploatacija ir priežiūra 
1. Vandens tiekimo siurblys ir išsiplėtimo indas turi būti parinkti taip, kad įjungimo išjungimo ciklų skaičius neviršytų 15 per valandą.
2. Eksploatuojant siurblį žiemos metu, reikia jį apsaugoti nuo šalčio.
3. Jei vandens tiekimo siurblys žiemos metu nenaudojamas arba kai yra pavojus, kad jis užšals, būtina išleisti iš siurblio vandenį. Tuo tikslu reikia atsukti išleidimo kamštelį, esantį siurblio korpuso apatinėje dalyje.
4. Siurbliai skirti eksploatuoti uždarose, gerai vėdinamose patalpose, kuriose nėra padidinto drėgnumo. Todėl jie turi būti gerai apsaugoti nuo atmosferinio poveikio: lietaus, sniego. Įrenginį eksploatuojant netinkamomis sąlygomis trumpėja jo eksploatavimo laikas, galimi įvairūs gedimai. 

 Utilizavimas
 Kadangi vandens tiekimo stotelė (hidroforas) yra pažymėta perbraukto konteinerio ženklu, tai reiškia, kad yra draudžiama išmesti panaudotą įrangą kartu su kitomis atliekomis. Detalesnę informaciją apie produkto perdirbimą galima gauti komunalinių atliekų utilizavimo skyriuje arba prekės pirkimo vietoje. Kai eksploatuojamo hidroforo remontas bus ekonomiškai nepagrįstas, gaminį reikės demontuoti atskiriant ketaus, plieno, sintetinio pluošto ir gumines detales. Gautus elementus reikia perduoti specializuotoms įmonėms, vykdančioms pramoninį atliekų ir panaudotų įrenginių perdirbimą ir tvarkymą. Naudotos įrangos utilizavimas pagal aplinkosaugos taisykles padeda išvengti gaminyje esančių kenkmingų sudėtinių dalių įtakos aplinkai ir žmonių sveikatai. 

Dėmesio: Visada atjunkite prietaisą nuo energijos šaltinio prieš jį  pakeliant, transportuojant ar valant. 
                Draudžiama paleisti siurblį, kai jame nėra vandens. 
                Vandens tiekimo stotelę (hidroforą) gali remontuoti tik klalifikuoti meistrai.   

Nenardinami siurbliai 

filter

Filtrai

Įjungti filtrai

Nenardinami siurbliai