Taupyk su Alpha 3

Taupyk su Alpha 3

Dėl didelių energijos išlaidų taupymo galimybių didelių pastatų šildymo sistemų subalansavimas yra privalomas, tačiau privatiems namams rinkoje nėra siūloma sprendimų, kurie leistų tiksliai subalansuoti sistemas. Iki šiol buvę sprendimai numato sistemų pertvarkymą, ilgą ir brangų subalansavimo procesą arba jie tiesiog nėra tikslūs. Naujasis „Grundfos Alpha3“ sprendimas leidžia sistemą subalansuoti tiksliai ir greitai. Palyginus šio subalansavimo tikslumą su kitais sprendimais, ALPHA3 sprendimas yra neabejotinas lyderis. Balansavimo metu cirkuliacinių siurblių pagalba realiuoju laiku matuojamas ir koreguojamas šildymo sistemos skirtingų komponentų pasipriešinimas, kuris būtent ir yra subalansavimo pagrindas. Taip pat atsižvelgiama ir į įvairių patalpų parametrus – šilumos poreikį, norimą temperatūrą ir šilumos įrangą.

Subalansavus šildymo sistemą, šildymo įranga yra mažiau apkraunama, todėl ženkliai taupoma energija, taigi mažėja ir jai skirtos išlaidos. Pavyzdžiui, jei šildymo išlaidos per metus siekia 1 000 eurų, tai sutaupoma 70–200 eurų. Taigi jei jūsų išlaidos šildymui būtent tokios, siurblys atsipirks per mažiau nei dvejus metus. Be to, subalansuota sistema siūlo ir daugiau privalumų. Sistemoje įrengti radiatoriai veikia tyliau, nes dingsta dėl per didelio vandens srauto greičio keliamas triukšmas,
 o kambarių temperatūra yra stabilesnė.

ALPHA3 - paprastas hidraulinis balansavimas

ALPHA3 iš naujo nustato, ko galite tikėtis iš mažo, gyvenamiesiems namams skirto, cirkuliacinio siurblio. Šis siurblys su pažangia elektronika ir patvaria mechanine dalimi pakelia gyvenamiesiems namams skirtų cirkuliacinių siurblių efektyvumo ir patikimumo kartelę į dar aukštesnį lygį, jis gali dirbti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

Radiatorių ar grindinio šildymo sistemą balansuojančiam montuotojui tereikia, naudojantis „Grundfos GO Balance“ programėle, atlikti keturis paprastus veiksmus. Visą darbą galima atlikti vos per valandą.

ALPHA READER

ALPHA Reader– tai specialus, ALPHA3 siurbliams skirtas, papildomas prietaisas, nuskaitantis siurblio duomenis ir persiunčiantis juos į išmanųjį telefoną arba planšetę.

GRUNDFOS GO BALANCE APP

Išmaniajame telefone arba planšetėje turėdami „Grundfos GO Balance“ programėlę, gaunate einamuosius realaus laiko skaičiavimus, apie tai, koks srautas reikalingas įvairiuose šildymo sistemos radiatoriuose. Vartotojas žingsnis po žingsnio vedamas per visą hidraulinio balansavimo procesą ir taip subalansuojami visi namo radiatoriai ar grindinio šildymo sistemos. Programą galima atsisiųsti iš iTunes ar Google Play.

GREITAS IR PAPRASTAS BALANSAVIMAS

ALPHA3, ALPHA reader ir GO Balance pagalba montuotojams balansavimas vyksta greitai ir paprastai. Visus duomenis surenka ir sudėtingus skaičiavimus automatiškai atlieka „GO Balance“ programėlė.

Hidraulinis balansavimas ALPHA3 sistemos pagalba veikia:

 • Dvivamzdėse sistemose
 • Grindinio šildymo sistemose

GRUNDFOS ALPHA3 siurblys tinka:

 • Sistemose su kintamu ar pastoviu debitu
 • Vienvamzdėse sistemose  
 • Dvivamzdėse sistemose       
 • Karšto vandens recirkuliacijai        
 • Grindiniam šildymui        
 • Sistemose, kuriose yra naktinio režimo poreikis

Savybės ir privalumai

 • Hidraulinis balansavimas       
 • Jokių užstrigimų        
 • Didžiausias rinkoje efektyvumas

Privalumai

 • 7-20 % mažesnės šilumos energijos sąnaudos
 • Žemesnė grįžtamo vandens temperatūra
 • Mažesnis triukšmo lygis šildymo sistemoje

Kategorijos