Nauja prekė

RMC-S

400,00 €

Tai universali buitinė pirties krosnis, skirta tiek garinei, tiek sausai pirčiai (saunai). Krosnis gaminama naudojant šiuolaikines medžiagas ir technologijas.

Sumontavę papildomą talpą ir pajungę prie krosnies, kol įkais pirtis, turėsite maudimuisi reikiamą kiekį šilto vandens.

Buitinės pirties krosnelės korpusas suvirintas iš 4 mm plieno lakštų. Liepsnos labiausiai veikiamoms korpuso vietoms, yra naudojamas 6 mm plieno lakštas. Ketaus ardeliai užtikrina lygų ir intensyvų kuro degimą. Pakuros durelės metalinės su karščiui atsparios stiklo keramikos langu.

Oro padavimas į pakurą yra reguliuojamas durelėse įmontuota sklende. Pirties krosnelėje yra vandens šildymo kamera (kišenė), skirta šilto vandens paruošimui, kurią vamzdžiais iš kairės arba dešinės galima prijungti prie atviros vandens šildymo talpos.

Ant krosnies kaitinimo paviršiaus sudedamas didelis akmenų kiekį. Įkaitę akmenys pirtyje palaiko stabilią temperatūrą ir yra efektyvus garo generatorius. Norint krosnyje dar padidinti akmenų kiekį rekomenduojame krosnies kaminą apdėti akmenimis, o jų prilaikymui panaudoti metalinį tinklą. Greitą karšto oro cirkuliaciją pirtyje suteikia krosnyje esantis oro tarpas. 

Svoris 88 kg
Kilmės šalis Lietuva
Pagrindinis kuras Malkos
Dūmtraukio diametras 114