Kiti gamintojai
Momentiniai vandens šildytuvai - kompaktiški prietaisai, galintys momentaliai pašildyti vandenį neribotais kiekiais. Aukštas momentinių boilerių našumas paaiškinamas jų veikimo principu. Šaltas vanduo, patekęs į momentinį boilerį, nukreipiamas į kapiliarinį kaitinimo elementą ir yra pašildomas tekėjimo metu. Greitas vandens pašildymas galimas dėl aukšto kaitinimo elemento galingumo, sumontuoto elegantiškame ir kompaktiškame vandens šildytuvo korpuse. Momentiniai vandens šildytuvai yra estetiškos išvaizdos todėl gerai įsilieja į šiuolaikiškos virtuvės ar vonios interjerą. Kadangi šildytuvai neturi jokių apribojimų pašildomo vandens kiekiui, jie puikiai tinka ne tik buitiniam panaudojimui, bet ir pramonei. Skirtingai nuo klasikinių boilerių, momentiniai šildytuvai neturi vidinės talpos, o tai reiškia, kad neturi ir terpės bakterijoms veistis. Dėl šios priežasties, momentiniai šildytuvai dažnai naudojami viešojo maitinimo įstaigose, grožio salonuose, mokyklose, vaikų darželiuose ir ligoninėse. Kitas svarbus privalumas, sąlygotas vidinės talpos neturėjimu, yra šilumos nuostolių nebuvimas. T.y. šildytuvai nenaudoja energijos temperatūros palaikymui, nes šildo vandenį tik esant vandens suvartojimui. Šie momentiniai vandens šildytuvai atitinka ErP energijos taupymo A klasę. Svarbu paminėti, kad momentiniai šildytuvai nereikalauja jokios priežiūros. Skirtinai nuo klasikinių boilerių, konstrukcijoje nėra gendančių magnio anodų. Taip pat nėra bako, kurį reiktų valyti. Pasirenkant momentinį vandens šildytuvą svarbu atkreipti dėmesį ne tik į karšto vandens poreikį (t.y. kiek litrų karšto vandens per minutę suvartojate), bet ir į elektros tinklo galimybes.

Momentinius vandens šildytuvus verta pasirinkti todėl, kad:
  - greitai per 3-5 sekundes sušildo tekantį iš čiaupo vandenį;
  - nereikia papildomų šildytuvų ar centrinės šildymo sistemos; 
  - taupo laiką ir išlaidas;
  - paprata ir patogu naudotis.
Vandens šildytuvai suteiks Jūsų virtuvei elegancijos – šiuolaikiškas ir estetiškas prietaisas neužima daug vietos. Šildytuvas prie vandentiekio sistemos prijungiamas labai paprastai, o patogi rankenėlė leis lengvai reguliuoti vandens temperatūrą.
Greitai vandenį šildantis maišytuvas leis naudotis karštu vandeniu tada, kai Jums reikia. Šie vandens šildytuvai sukurti tam, kad padėtų sutaupyti Jūsų laiką, ir pinigus!

Kiti gamintojai 

Kiti gamintojai