ELONIKA
ELONIKA

Rankšluosčių džiovintuvai Elonika

Ar galima įsivaizduoti vonios kambarį be rankšluosčių džiovintuvų? Turbūt ne, nes jau niekas nenorės ryte šluostytis veidą dar neišdžiūvusiu rankšluosčiu. Šiais laikais rankšluosčių džiovintuvai jau tapo neatskiriamu vonios kambario elementu ir interjero dalimi!
Šiandieninė rinka siūlo įvairių gamintojų, modelių bei dizainų rankšluosčių džiovintuvus. Šių produktų galima rasti ne tik daugelyje specializuotų parduotuvių ir interjero salonų, bet taip pat ir elektroninėse parduotuvėse - net neišeinant iš namų! Vandensratas.lt  siūlo platų UAB Elonika gaminių asortimentą.
UAB Elonika gamina įvairių formų rankšluosčių džiovintuvus, paprastai vadinamus – gyvatukais ir kopetėlėmis. Elonika siūlo įvairaus dizaino ir matmenų džiovintuvus, naudojamus skirtingose šildymo sistemose:
   - rankšluosčių džiovintuvus jungiamus į karšto vandens cirkuliacinę sistemą, šildomus nuo tiekiamo buitinio karšto vandens. Šioje sistemoje naudojami tik nerūdijančio plieno ir žalvariniai rankšluosčių džiovintuvai.
  - rankšluosčių džiovintuvus jungiamus  į uždarą centrinio šildymo sistemą. Šioje sistemoje galima naudoti tiek plieninius, tiek nerūdijančio plieno, bei žalvarinius rankšluosčių džiovintuvus. 
   Rankšluosčių džiovintuvai gali būti dešininės ir kairinės pajungimo pusės. Šie džiovintuvai gali būti jungiami tiesiogiai prie varinio, plastikinio ar metalinio vamzdyno ir pasižymi puikiomis šilumos laidumo savybėmis.

UAB Elonika be siūlomo asortimento taip pat gamina rankšluosčių džiovintuvus ir pagal specialius užsakymus. Šio gamintojo vonioms skirti rankšluosčių džiovintuvai yra puikus kokybės ir kainos derinys. Už priimtiną kainą galite įsigyti modernų ir kokybišką prietaisą šiuolaikiniam vonios kambariui. Elonika džiovintuvai gali būti montuojami tiek daugiabučiuose, tiek individualiuose namuose.
UAB Elonika visiems savo gaminiams suteikia 2 metų garantiją. Mūsų svetainėje rankšluosčių džiovintuvams suteikiama papildoma nuolaida.

Jei kilo klausimų renkantis rankšluosčių džiovintuvus, susisiekite su mumis ir vandensratas.lt padės Jums išsirinkti patį geriausią variantą!

ELONIKA 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 36 dalykų
filter

Filtrai

Įjungti filtrai
Gamintojas

ELONIKA