Nauja prekė

Pasirinkite sistemos komplektaciją

Atbulinio osmoso filtravimo sistema RO6 Supreme

178,64 €

203,00 € su PVM

-12%

Sumažinta kaina!

Atbulinis Osmosas – vandens filtravimas naudojant specialią membraną. Membrana praleidžia vandenį, bet nepraleidžia vandenyje ištirpusių cheminių elementų ir teršalų. Osmosas – natūralus gamtos reiškinys, procesas vykstantis tarp visų gyvųjų organizmų ląstelių. Tarp dviejų skirtingų skysčių koncentracijų esanti pusiau laidi plėvelė – membrana praleidžia mažesnės koncentracijos skystį tirpiklį į didesnės koncentracijos tirpalą. Membrana praleidžia tik tirpiklį t.y. tik gryną vandenį, tol kol koncentracija išsilygina. Gamtoje šis procesas veikia be jokių pašalinių jėgų, bet jeigu skystį (vandenį) paveiksime išorinėmis jėgomis pvz. slėgiu, gausime atbulinio osmoso procesą. Veikiant vandenį slėgiu, pro membraną prasiskverbia tik vandens molekulės, o ištirpusias vandenyje priemaišas sulaiko membrana.

Membrana yra ypatingai smulkaus porėtumo (vienos poros dydis tik 0,0001 mikrono) filtras pašalinantis 90 - 98% vandenyje ištirpusių medžiagų teršalų. Siekdami ilgesnio membranos eksploatacijos laiko, sistemoje prieš membraną naudojami kasetiniai filtrai.

RO – filtravimo sistema yra pritaikyta montuoti virtuvinėje spintelėje po plautuve. Ji komplektuojama su visomis prijungimui reikalingos jungtimis ir medžiagomis. Esant poreikiui sistemą galima sumontuoti ir kitoje vietoje, tik svarbu, kad vieta būtų apsaugota nuo šalčio (šaltis visiškai sugadins RO sistemą). Sistemą reikėtų sumontuoti taip, kad būtų pakankamai vietos ją aptarnauti, t.y. pakeisti filtravimo elementus.
   Jei vandens slėgis sistemoje mažesnis nei 2,5 atm, taip pat jei norima padidinti sistemos našumą, naudojamas vandens siurbliukas.

RO filtravimo sistemos privalumai: 
 1. Pašalina 90-95% vandens teršalų, bakterijas ir cistas.
 2. Lengvai ir paprastai sumontuojama.
 3. Šiuolaikiškas ir efektyvus vandens paruošimo būdas.
 4. Sukomplektuota su standartinio dydžio kasetėmis.

RO filtruotas vanduo naudojamas:
 
1. Kūdikių maisto ruošimui.
 2. Maisto ir gėrimų ruošimui.
 3. Gaminant ledo kubelius.

Prekė Atbulinio osmoso filtravimo sistema
Garantija 2 metai
Gamintojas Supreme
Kilmės šalis JAV
Komplektacija Filtras mechaninėms priemaišoms, presuotos anglies filtras, 1mkr mechaninio filtravimo kasetė, filtravimo membrana, aktyvuotos anglies granulių elementas, mineralizacijos kasetė, kaupimo indas, kranelis
Tipas RO6
Našumas 280 l/parą
Maks. darbinis slėgis 2,8 - 6,0 bar
Darbinė temperatūra 2°C - 30 °C