4428702

Nauja prekė

Siurblys gręžiniams Omnigena SKM 150

Siurblys gręžiniams (giluminis) Omnigena SKM yra skirtas švariam, gėlam, šaltam vandeniui siurbti iš gręžtinių giluminių vandenviečių. Šių modifikacijų siurbliai plačiai naudojami žemės ūkyje, taip pat pilnai aprūpina vandeniu individualius namus ir nedideles gamybos įmones. Maži siurblių skersmenys suteikia galimybę sumažinti gręžinio įrengimo išlaidas. Siurbliai nėra pritaikyti siurbti nešvaraus vandens, taip pat vandens, kuriame yra kietųjų abrazyvinių dalelių ar pluoštinių teršalų. Dėl vandenyje esančių nešvarumų trumpėja siurblio eksploatacijos laikas, didėja gedimų tikimybė.  

    Siurblio parinkimas ir paruošimas eksploatacijai 

  1. Teisingas siurblio parinkimas ir priežiūra užtikrins ilgametį ir patikimą įrenginio darbą.
  2. Renkantis siurblį, pirmiausia, reikia atkreipti dėmesį į įrenginio diametrą. Jis turi būti tokio dydžio, kad nuleidimo į šulinį metu neužstrigtų vamzdyje. Jei kyla abejonės dėl gręžinio apsauginio vamzdžio skersmens, arba yra tikimybė, kad gręžinys gali būti „pasuktas“, o skirtumas tarp siurblio išorinio ir vamzdžio vidinio diametrų yra mažas, patartina prieš įleidžiant siurblį, pamėginti nuleisti į gręžinį cilindrą (pvz. vamzdį) tokio pat diametro kaip pasirinktas giluminis siurblys. Taip patikrinsite gręžinio angą ir išvengsite siurblio užstrigimo. Po to siurblį, prijungtą prie slėginio vamzdžio, galima palengva nuleisti į gręžinį.
  3. Pasirenkant siurblį, svarbu atsižvelgti į suvartojamą vandens kiekį bei slėgį, reikalingą vandentiekio sistemoje. Skaičiuojant siurblio parametrus reikia įvertinti gręžinio gylį bei pasipriešinimo jėgas, atsirandančias vandeniui tekant vamzdžiais ir vamzdyno armatūros elementais (alkūnėmis, ventiliais, vožtuvais ir pan.). Slėgio nuostolius galima apskaičiuoti eksperimentiškai atliekant bandomuosius siurblio paleidimus arba teoriškai, naudojantis formulėmis.
  4. Siurblio prijungimą prie vandentiekio sistemos ir elektros tinklo, taip pat įrenginio paleidimą turėtų atlikti kvalifikuotas asmuo.
  5. Siurblį reikia nuleisti tiek, kad eksploatuojant, jis kabėtų nors 2m žemiau nuo numatomo žemiausio vandens lygio, bet ne arčiau kaip 2m nuo gręžinio dugno.
  6. Nuleistą į gręžinį giluminį siurblį reikia pakabinti ant apsauginio lyno.
  7. Siurblio kabelis kas 3m turi būti pritvirtintas plastikiniais spaustukais prie slėginio vamzdžio. Reikia atkreipti dėmesį, kad spaustukų užspaudimo ir siurblio įleidimo į šulinį metu, nebūtų pažeista laido izoliacija.
  8. Neleidžiama siurblio kelti ar leisti žemyn į grežinį laikant už elektros laido.
  9. Siurbliai SKM ir SKT pritaikyti eksploatuoti pastoviai panardinti gręžiniuose. Jei siurblys būna ištrauktas iš vandens ilgiau nei 3 dienas, gali užsiblokuoti jo rotorius.
  10. Prieš įleidžiant siurblį į gręžinį, reikia jį panardinti į vandens rezervuarą ir įjungti keletui sekundžių. Jei siurblys neužsikirsdamas siurbia vandenį, tai reiškia, kad rotorius nėra užblokuotas ir siurblį galima toliau eksploatuoti. Jei siurblys vandens nesiurbia, o tik gaudžia, reiškia, kad rotorius užblokuotas. Norint atblokuoti rotorių, reikia žiediniu raktu Nr 4 atsukti keturis varžtus, tvirtinančius žalvarinį siurblio slėginį korpusą ir plastikinę kabelio apkabą, išimti siurblio slėginį korpusą bei siurblio pakopą, kurioje įrengtas rotorius. Atblokavus rotorių  ir vėl surinkus siurblį, jį galima toliau eksploatuoti. Rotoriaus atblokavimą pirkėjas gali atlikti savarankiškai.  

  Dėmesio! Siurbliai gręžiniamsi nėra skirti naudoti riboto fizinio, jausminio arba psichinio gebėjimo asmenims, taip pat vaikams iki 14 metų. Asmenys, kurie neturi patirties ar nesugeba naudotis įranga, ją pradėti eksploatuoti gali tik gerai susipažinę su siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija ir laikydamiesi joje išdėstytų reikalavimų arba prižiūrimi už jų saugumą atsakingiems asmenims. 

  Atliekų tvarkymas. Šie siurbliai yra paženklinti perbraukto konteinerio simboliu, kuris rodo, kad nusidėvėjusią įrangą draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerį kartu su kitomis atliekomis. Išsamios informacijos apie gaminio perdirbimą galima gauti miesto ar rajono savivaldybėje, komunalinių atliekų tvarkymo įmonėje arba parduotuvėje, kurioje įsigijote šią prekę. Šiuos giluminius siurblius ir jų dalis reikia šalinti pagal aplinkosaugos taisykles. Kai nusidėvėjusių siurblių remontas nėra ekonomiškai pagrįstas, tuomet gaminius reikia išmontuoti, atskiriant vieną nuo kitos ketines, plienines, varines, plastikines dalis ir gumą. Gautus elementus reikia perduoti antrinių žaliavų surinkimo punktui. 


Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Prekė: Siurblys gręžiniams SKM 150
Modelis: SKM 150
Gamintojas: Omnigena
Kilmės šalis: Lenkija
Komplektacija: Su valdymo pultu ir laidu
Našumas: 50 l/min
Maksimalus vandens iškėlimo aukštis: 110 m
Galingumas: 1,1 kW
Garantija: 2 metai
Pajungimo diametras: 1"
Svoris: 17,0 kg
Įtampa: 230 V
Siurblio diametras: 100 mm
Tipas: Gręžinių
Laido ilgis: 19 m
Maksimali darbinė temperatūra: 35 °C
Korpuso medžiaga: Nerūdijantis plienas
Maksimalus siurblio panardinimo gylis: 30 m
Sriegis (-iai): Vidinis
Aukštis: 550 mm