4428586

Nauja prekė

Siurblys su smulkintuvu

Siurblys fekalinis Omnigena WQ 1100 PIRANIA su smulkintuvu

Omnigena WQ 1100 PIRANIA - tai labai efektyvūs ir nebrangūs fekaliniai siurbliai!

Omnigena PIRANIA WQ 1100 - tai ypatingai didelio našumo, labai efektyvūs, kompaktiški panardinami fekaliniai siurbliai su 230 V/50Hz kintamosios srovės elektros varikliu. Siurbliai skirti siurbti nuotekas iš srutų duobių, rezervuarų ar nuotekų šulinių ir dažniausiai naudojami fermose, statybose, individualiuose ūkiuose bei sodybose. Tinklo įtampa privalo atitikti siurblio žyminėje lentelėje nurodytą įtampą. Siurblio kištuką leidžiama kišti tik į elektros tinklo lizdą įrengtą pagal ES reikalavimus su tinkamu įžeminimu. Prijungimo laido geltonai žalios spalvos gysla – tai įžeminimo gysla. Siurblį maitinančiame elektros tinkle yra įrengtas apsauginis jungiklis nuo viršsrovio apsaugantis variklį nuo perkrovos. Jungiklis privalo būti nustatytas didžiausiai apvijos srovei, nurodytai siurblio žyminėje lentelėje, taip pat techninių parametrų lentelėje. 
Fekaliniame siurblyje yra įrengtas plūdinis jungiklis, kad siurblys galėtų dirbti automatiškai. Skysčio lygiui pakilus virš įjungimo lygio, siurblys įjungiamas. Išsiurbus dalį skysčio, plūdė nukrenta iki atitinkamo lygio ir siurblys išjungiamas. Plūdės laidas eina per laikiklį. Keičiant laido tvirtinimo laikiklyje aukštį, galima reguliuoti vandens lygį, kuriam esant panardinamas fekalinis siurblys įjungiamas ir išjungiamas. Laidas, esantis tarp plūdinio jungiklio ir plūdės kriaušės, neturi būti trumpesnis nei 8 cm.
Pradedant bet kokius panardinamo fekalinio siurblio valymo ar remonto darbus privaloma ištraukti gaminio šakutę iš elektros tinklo. Omnigena PIRANIA WQ 1100 siurbliai privalo dirbti juos panardinus į vandenį. Neleidžiama eksploatuoti siurblio, kai jis aplipęs purvu, nešvarumais ar šiūkšlėmis, kurios trukdo laisvam vandens tekėjimą. Draudžiama nešiotis ar kelti siurblį laikant už laido!


Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Prekė: Siurblys fekalinis
Modelis: WQ 1100 PIRANIA
Gamintojas: Omnigena
Kilmės šalis: Lenkija
Komplektacija: Su plūde ir kabeliu
Našumas: 18,2 m³/val
Maksimalus vandens iškėlimo aukštis: 19 m
Galingumas: 1,1 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra: iki +35 °C
Garantija: 2 metai
Svoris: 18,2 kg
Įtampa: 230 V
Tipas: Fekalinis su smulkintuvu
Laido ilgis: 5,5 m
Maksimali darbinė temperatūra: 35 °C
Korpuso medžiaga: Ketus ir nerūdijantis plienas