Mūsų elektroninėje parduotuvėje pirkti galite keliais būdais:

   1.  Telefonu. Išsirinkę prekes mūsų parduotuvėje, skambinkite nurodytu numeriu ir padiktuokite administratoriui ką norėtumėte įsigyti. Užsakymą priimančiam asmeniui reikia nurodyti vardą, pavardę, kontaktinį tel. numerį, pristatymo adresą. Po to sulaukti užsakymo patvirtinimo. Prekės pristatomos aprašymuose nurodytais terminais. Už perkamas prekes gali būti paprašyta sumokėti avansinis mokestis 30-50 proc. nuo prekių vertės.

   2.  Elektroniniu paštu atsiųskite prekių sąrašą su kodais arba nuorodomis. Nurodykite savo vardą, pavardę, tel. numerį ir pristatymo adresą. Sulaukite užsakymo patvirtinimo el. paštu. Už perkamas prekes gali būti paprašyta sumokėti avansinis mokestis 30-50 proc. nuo prekių vertės.

 3.Užsisakant prekes internetinėje parduotuvėje ir nuosekliai perėjus visus etapus. Pirmiausia spauskite mygtuką „Prisijungti“ ir laukelyje „Elektroninio pašto adresas“ įveskite savo el. paštą. Spauskite mygtuką „Registruotis“. Įveskite visus reikiamus duomenis (žvaigždute pažymėti laukeliai yra privalomi) ir spauskite mygtuką „Registruotis“. Užsiregistravus, vėliau reikės tik prisijungti įvedus elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Visa informacija, pateikta registracijos metu, bus naudojama pristatant prekes bei susisiekiant su Jumis.

  3.1 Krepšelio pildymas. Išsirinktą prekę įdėti į užsakymų krepšelį galite jos aprašyme nuspaudę mygtuką  „Į krepšelį“. Prieš tai patikrinkite gaminio dydį, spalvą ir komplektaciją. Įveskite norimą prekių kiekį ir tik tuomet spauskite mygtuką „Į krepšelį“. Patikrinkite ar Jūsų krepšelyje yra pakankamas prekių kiekis, nuspaudę viršuje esantį mygtuką „Krepšelis“. Šiame puslapyje stulpelyje Vnt galite redaguoti užsakymą, padidinti prekių kiekį, jį sumažinti arba visai pašalinti nereikalingą prekę. Jei turite nuolaidų kodą, įveskite jį laukelyje „Kodas“ ir spauskite mygtuką „Pridėti“. Po to spauskite mygtuką Sekantis.

   3.2 Pristatymas. Pasirinkite prekių pristatymo adresą, jei reikia įprastą adresą galite keisti kitu. Tam reikia nuimti varnelę nuo „Naudokite tą patį adresą kaip mokėtojo adresas“ ir paspaustimygtuką „Pridėkite naują adresą“. Suveskite naują adresą ir spauskite mygtuką „Toliau“. Pasirinkite pristatymo būdą ir spauskite mygtuką „Toliau“.

  3.3 Apmokėjimas. Su mumis galite atsiskaityti ne tik banko pavedimu, ar kitais išankstinio mokėjimo būdais, bet ir grynais pinigais pasiimdami ar gaudami prekes. Taip pat prekes galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami vieno iš mūsų partnerių paslaugomis. Todėl pasirinkite sau patogiausią mokėjimo būdą ir spauskite atitinkamą laukelį. Po to - mygtuką „Tvirtinu užsakymą“.

  3.4 Patvirtinimas. Jums bus atsiųstas elektroninis laiškas – užsakymo patvirtinimas. Jei pasirinkote atsiskaitymą bankiniu pavedimu, atsidarys laukelis su mūsų įmonės banko sąskaita. Padarykit pavedimą su nurodyta pinigų suma į mūsų sąskaitą, mokėjimo paskirtyje įrašę užsakymo numerį.

Mes garantuojame Jūsų duomenų saugumą.


Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės

PC Norfos Bazė Savanorių pr. 176, Vilnius